X

Czego szukasz?

Przepis
Różne przepisy

Francuski Młynek od firmy Tupperware

FRANCUSKI MŁYNEK

 

Produkt, którego nie może zabraknąć w Twojej kuchni! Zaprojektowany do tarcia sera, marchewki, orzechów i czekolady przy minimalnym wysiłku. Przeznaczony zwłaszcza do serów twardych, takich jak parmezan.
Francuski Młynek jest bardzo ekonomiczny i nie naraża użytkownika na ryzyko otarcia skóry palców przy ścieraniu nawet niedużych kawałków sera. Dzięki stożkowemu kształtowi tarki, kawałki sera nie blokują młynka. Oprócz sera twardego, w młynku można ścierać również sery miękkie, migdały, orzechy laskowe, orzechy włoskie, czekoladę oraz niektóre warzywa i owoce.
Podstawa jest zaopatrzona w pięć krążków antypoślizgowych, co umożliwia stabilne i wygodne tarcie. Młynek jest wielofunkcyjny: można w nim zetrzeć ser wcześniej, zamknąć pojemnik przykrywką, włożyć do lodówki i bezpośrednio podać na stół. Młynek można całkowicie zdemontować i wyczyścić. W tym celu należy nacisnąć przycisk i tym samym zwolnić górną część młynka; następnie wyjąć tarkę, a na końcu dolną część młynka, naciskając lekko na bok podstawy. Jednorazowo można zetrzeć lub rozdrobnić maksymalnie 100 g danego produktu. Wszystkie części Francuskiego Młynka można myć w górnym koszyku zmywarki.


Pojemność: 400 ml/100 g startego sera

Wymiary: 21,1 x 9,8 x 15,8 cm

Na produkt udzielana jest 30-letnia GWARANCJA PRODUCENTA!

 

ZACHĘCAMY DO ODWIEDZENIA NASZEJ STRONY

www.tuppeware.pl

 

 

https://www.youtube.com/c/TupperwarePolska

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również