X

Czego szukasz?

Przepis
Różne przepisy

Kuchcik firmy Tupperware

Kuchcik

 

Kuchcik firmy Tupperware to wyjątkowe urządzenie, które służy do ubijania białka jajek, śmietany, przygotowania majonezu, mieszania różnego rodzaju deserów. Przekonaj się, że ubicie piany z czterech białek jest możliwe w 25 sekund bez użycia prądu.

 

Ubija szybciej, taniej i ciszej niż elektryczny mikser!
Tajemnica tkwi w mechanizmie napędzającym. Dysk w pokrywie z systemem zębatek, do których przymocowanych jest 6 trzepaczek, tworzy dodatkowy napęd – do 860 obrotów na minutę! Używanie Kuchcika nie wymaga dużo siły.
Może być używany przez osoby prawo- i leworęczne.
Ubijaczki wprawiamy w ruch kręcąc rączką zgodnie z ruchem wskazówek zegara.Idealnie sprawdza się 
w każdej kuchni i na każdym kuchennym blacie. Uchwyt – korbka ma wbudowany lejek o poj. 50 Ml, jest on zdejmowany, co ułatwia przechowywanie. Przezroczyste naczynie – podstawa o poj. 1,35 l posiada wygrawerowaną skalę, co 50 ml aż do 1,2 l. Antypoślizgowy pierścień zabezpiecza przed przesuwaniem się Kuchcika podczas pracy.
Jednorazowo można ubić maks. 4 białka lub 400 ml śmietany.
Napełniaj maks. do 2/3 pojemności.

 

Idealnie nadaje się do przygotowania Bezy z kremem i malinami 

 Kuchcik jest doskonałym uzupełnieniem serii – Extra Szefa, Rozdrabniacza Plus czy Francuskiego Młynka – oferujące zupełnie nowe funkcje.Można myć w zmywarkach z wyjątkiem pierścienia antypoślizgowego.


Pojemność: 1,35 l
Wymiary: 14x19x26 cm


Na produkt udzielana jest 30-letnia GWARANCJA PRODUCENTA!

 

 

ZACHĘCAM DO ODWIEDZENIA STRONY   www.tupperware.pl

 

 O firmie Tupperware

 

Tupperware Brands Corporation,działając poprzez sieć niezależnej sprzedaży bezpośredniej obejmującą 3,1 miliona osób, jest globalnym liderem w zakresie sprzedaży innowacyjnych produktów premium różnorodnych marek za pośrednictwem sprzedaży bezpośredniej. Marki i kategorie produktów obejmują skoncentrowane na designie rozwiązania do kuchni i domu w zakresie przygotowania, przechowywania i podawania potraw oferowane przez markę Tupperware oraz artykuły kosmetyczne i pielęgnacyjne, oferowane przez marki Avroy Shlain, BeautiControl, Fuller Cosmetics, NaturCare, Nutrimetics i Nuvo.

 

Dodatkowe informacje można uzyskać w:

Centrala Tupperware Polska

Tel:    00 48 22 101 28 00

Mail:  tupperware@tupperware.pl

Udostępnij!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również