X

Czego szukasz?

Ekspres automatyczny
4 kwietnia 2019|Testy/Recenzje

Ekspres automatyczny 4Swiss Roma A10 HOME-Recenzja

Rola rodziców dwójki małych rezolutnych dziewczynek, szefa kuchni (w moim przypadku) i blogerów kulinarnych to nie lada wyzwanie. Co chwilę musimy szukać nowych sposobów na zajęcie Zosi i Marysi. Głowa powinna być wypełniona milionem pomysłów na nowe potrawy. Dlatego od czasu do czasu potrzebujemy dodatkowego łyka inspiracji. Z tego powodu ekspres automatyczny do kawy jest ważnym elementem naszego domu.

 

 
Domowy barista

 

Oferta na rynku jest gigantyczna ale po wstępnym rekonesansie zdecydowaliśmy się na ekspres automatyczny 4Swiss Roma A10 HOME. Dlaczego??? Na to pytanie odpowiem w poniższej recenzji.

 

Choć z Bogusią pracujemy razem i na co dzień rozumiemy się bez słów, podejście do kawy mamy zupełnie inne. Ja wolę wyjątkowo esencjonalne espresso, natomiast Bogusia jest zwolenniczką łagodnego latte. Na szczęście 4Swiss Roma A10 HOME daje możliwość precyzyjnej personalizacji proporcji składników kawy – możliwość dopasowania do preferencji proporcji ilości kawy, mleka, wody oraz stopnia spieniania mleka. Nasz domowy barista, bo tak go pieszczotliwie nazywamy wyposażony w nowoczesny dotykowy ekran umożliwia wyjątkowo intuicyjną, prostą obsługę. Za jednym kliknięciem przygotujemy pokrzepiające espresso, americanę, cappuccino i efektowne trójwarstwowe latte. Zwłaszcza to ostatnie wywołuje zachwyt u naszych gości, swoim efektownym wyglądem.

 

 
Minimalistyczny design

 

Nasz domowy barista wyróżnia się na tle konkurencji również swoim minimalistycznym, wyjątkowo estetycznym designem. Wykonany jest z bardzo odpornego tworzywa ABS, ważna cecha jeżeli posiadacie w domu takie ancymony jak nasze 😉 Fakt, że 4Swiss Roma A10 HOME jest solidnie wykończony w najmniejszym stopniu nie wpływa negatywnie na jego bardzo ładny wygląd i kompaktową budowę. Dostępny jest w dwóch kolorach białym i czarnym dzięki temu możemy urządzenie dobrać pod kolor swojej kuchni. W naszym wypadku jasne fronty i drewniane blaty kapitalnie grają z biała wersją z srebrnymi elementami i dużym nowoczesnym wyświetlaczem.

 

Dwie kawy na raz

 

Ważną kwestią jest także wysokość REGULOWANEJ wlewki, jej maksymalna wysokość to aż 13 cm!!! Dzięki czemu bez problemu możemy podstawić wysoką szklankę do latte, lub ulubiony kubek. Ekspres posiada 3 niezależne i podwójnie skonstruowane wylewki (oddzielna na kawę, mleko oraz wrzątek), co pozwala na równoczesne przygotowywanie dwóch kaw, a także umożliwia przedłużanie czarnej kawy wrzątkiem- ekspresy w tej kategorii cenowej nie posiadają takich parametrów. Domowy barista może także sam pobierać wodę bez konieczności uzupełniania zbiornika, który oczywiście i tak jest na wyposażeniu ekspresu.

 

 

Babycinno

 

Na samym końcu wspomnę także, że Zosia i Marysia pokochały domowego baristę za możliwość przygotowania Babycinno 😉 Co kryje się pod tą skomplikowaną nazwą? Nic innego jak aksamitna pianka mleczna z dodatkiem kakao, ulubiony wieczorny napój dziewczyn. Zawsze mają po nim takie śmieszne mleczne wąsy 😉. Zosia uwielbia również herbatę z miodem i cytryną. Dzięki możliwości nalewania bezpośrednio do kubka wrzątku przygotowujemy jej mały rozgrzewający napój bez konieczności włączania elektrycznego czajnika.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie

 

Jak możecie wyczuć z powyższej recenzji jesteśmy jako rodzinna zachwyceni z naszego domowego baristy. Każdy znajdzie coś dla siebie 😊 Jak zwykle mamy też dla Was prezent. Razem z marką 4Swiss przygotowaliśmy kod upominkowy JAKUBPREZENT. Dzięki niemu  każdy kupujący ekspres 4Swiss Roma A10 HOME po wpisaniu powyższego kodu otrzyma dwa zestawy fantastycznych szklanek, które sprawdzą się w każdym domu. Link do sklepu TUTAJ

 

Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało piszcie do mnie, odpowiem na nie bezzwłocznie.

Udostępnij!

Sprawdź również
blender bezprzewodowy Blendygo
19 września 2020|Testy/Recenzje

Blender bezprzewodowy Blendygo: cała kuchnia w twoim ręku

Blender bezprzewodowy Blendygo, wyposażony w sześć stalowych ostrzy, które mielą, kruszą, rozdrabniają, blendują i mieszają niemal wszystko, na co tylko..

Przejdź do wpisu
Filtr do wody kranowej
15 sierpnia 2020|Testy/Recenzje

Filtr do wody kranowej TAPP Water – recenzja

Filtr do wody kranowej, który zamontujesz szybciej niż odkręcisz kran Filtr do wody kranowej TAPP Water montowany jest bezpośrednio na..

Przejdź do wpisu
Kulinarna wyprawa do Gruzji
16 maja 2020|Podróże

Kulinarna wyprawa do Gruzji, czyli smaki Adżarii cz.1

Kulinarna wyprawa do Gruzji, czyli smaki Adżarii to relacja z mojej podróży do Gruzji, która odbyła się na początku marca tego..

Przejdź do wpisu