X

Czego szukasz?

Ekspres automatyczny
4 kwietnia 2019|Testy/Recenzje

Ekspres automatyczny 4Swiss Roma A10 HOME-Recenzja

Rola rodziców dwójki małych rezolutnych dziewczynek, szefa kuchni (w moim przypadku) i blogerów kulinarnych to nie lada wyzwanie. Co chwilę musimy szukać nowych sposobów na zajęcie Zosi i Marysi. Głowa powinna być wypełniona milionem pomysłów na nowe potrawy. Dlatego od czasu do czasu potrzebujemy dodatkowego łyka inspiracji. Z tego powodu ekspres automatyczny do kawy jest ważnym elementem naszego domu.

 

 
Domowy barista

 

Oferta na rynku jest gigantyczna ale po wstępnym rekonesansie zdecydowaliśmy się na ekspres automatyczny 4Swiss Roma A10 HOME. Dlaczego??? Na to pytanie odpowiem w poniższej recenzji.

 

Choć z Bogusią pracujemy razem i na co dzień rozumiemy się bez słów, podejście do kawy mamy zupełnie inne. Ja wolę wyjątkowo esencjonalne espresso, natomiast Bogusia jest zwolenniczką łagodnego latte. Na szczęście 4Swiss Roma A10 HOME daje możliwość precyzyjnej personalizacji proporcji składników kawy – możliwość dopasowania do preferencji proporcji ilości kawy, mleka, wody oraz stopnia spieniania mleka. Nasz domowy barista, bo tak go pieszczotliwie nazywamy wyposażony w nowoczesny dotykowy ekran umożliwia wyjątkowo intuicyjną, prostą obsługę. Za jednym kliknięciem przygotujemy pokrzepiające espresso, americanę, cappuccino i efektowne trójwarstwowe latte. Zwłaszcza to ostatnie wywołuje zachwyt u naszych gości, swoim efektownym wyglądem.

 

 
Minimalistyczny design

 

Nasz domowy barista wyróżnia się na tle konkurencji również swoim minimalistycznym, wyjątkowo estetycznym designem. Wykonany jest z bardzo odpornego tworzywa ABS, ważna cecha jeżeli posiadacie w domu takie ancymony jak nasze 😉 Fakt, że 4Swiss Roma A10 HOME jest solidnie wykończony w najmniejszym stopniu nie wpływa negatywnie na jego bardzo ładny wygląd i kompaktową budowę. Dostępny jest w dwóch kolorach białym i czarnym dzięki temu możemy urządzenie dobrać pod kolor swojej kuchni. W naszym wypadku jasne fronty i drewniane blaty kapitalnie grają z biała wersją z srebrnymi elementami i dużym nowoczesnym wyświetlaczem.

 

Dwie kawy na raz

 

Ważną kwestią jest także wysokość REGULOWANEJ wlewki, jej maksymalna wysokość to aż 13 cm!!! Dzięki czemu bez problemu możemy podstawić wysoką szklankę do latte, lub ulubiony kubek. Ekspres posiada 3 niezależne i podwójnie skonstruowane wylewki (oddzielna na kawę, mleko oraz wrzątek), co pozwala na równoczesne przygotowywanie dwóch kaw, a także umożliwia przedłużanie czarnej kawy wrzątkiem- ekspresy w tej kategorii cenowej nie posiadają takich parametrów. Domowy barista może także sam pobierać wodę bez konieczności uzupełniania zbiornika, który oczywiście i tak jest na wyposażeniu ekspresu.

 

 

Babycinno

 

Na samym końcu wspomnę także, że Zosia i Marysia pokochały domowego baristę za możliwość przygotowania Babycinno 😉 Co kryje się pod tą skomplikowaną nazwą? Nic innego jak aksamitna pianka mleczna z dodatkiem kakao, ulubiony wieczorny napój dziewczyn. Zawsze mają po nim takie śmieszne mleczne wąsy 😉. Zosia uwielbia również herbatę z miodem i cytryną. Dzięki możliwości nalewania bezpośrednio do kubka wrzątku przygotowujemy jej mały rozgrzewający napój bez konieczności włączania elektrycznego czajnika.

 

Każdy znajdzie coś dla siebie

 

Jak możecie wyczuć z powyższej recenzji jesteśmy jako rodzinna zachwyceni z naszego domowego baristy. Każdy znajdzie coś dla siebie 😊 Jak zwykle mamy też dla Was prezent. Razem z marką 4Swiss przygotowaliśmy kod upominkowy JAKUBPREZENT. Dzięki niemu  każdy kupujący ekspres 4Swiss Roma A10 HOME po wpisaniu powyższego kodu otrzyma dwa zestawy fantastycznych szklanek, które sprawdzą się w każdym domu. Link do sklepu TUTAJ

 

Jeżeli macie jakieś pytania, śmiało piszcie do mnie, odpowiem na nie bezzwłocznie.

Udostępnij!

Sprawdź również
18 listopada 2016|Kulinaria

Przepisy na dania z kociołka

Przepisy na dania z kociołka Dania kociołkowe to w naszej rodzinie sposób na udaną imprezę na świeżym powietrzu. W tym …

Przejdź do wpisu
Urlop w kraju: Dolny Śląsk
26 czerwca 2020|Podróże

Urlop w kraju: Dolny Śląsk

Urlop w kraju: Dolny Śląsk to subiektywna lista miejsc, które warto odwiedzić w tym regionie. Takie gdzie możecie pojechać z …

Przejdź do wpisu
Ekspres automatyczny
4 kwietnia 2019|Testy/Recenzje

Ekspres automatyczny 4Swiss Roma A10 HOME-Recenzja

Obiektywna kompletna recenzja ekspres automatycznego 4Swiss Roma A10 HOME. Co nas w nim najbardziej zachwyciło i dlaczego nie zamienimy „domowego baristy na żaden inny model.

Przejdź do wpisu