X

Czego szukasz?

Grille smart - odkryj najnowsze technologie w grillowaniu
26 lipca 2021|KulinariaTesty/Recenzje

Grille smart – odkryj najnowsze technologie w grillowaniu

Grill jako urządzenie inteligentne? To możliwe. Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które sprawiają, że grillowanie staje się doświadczeniem w pełni nowoczesnym. Jeśli jesteś fanem nowinek technologicznych, powinieneś zapoznać się z najciekawszymi trendami.

 

Grill smart – czym jest?

Są tacy, którzy cenią sobie tradycyjne przygotowania i rytuały związane z grillowaniem – rozpalanie urządzenia, pilnowanie temperatury, czuwanie nad każdym aspektem przyrządzania potraw. Są jednak również osoby, które w wielu aspektach życia, również w grillowaniu, lubią sięgać po nowoczesne rozwiązania, im bardziej zaawansowane, tym lepiej. 

Bez trudu można już znaleźć na rynku rozwiązania, które sprawiają, że grillowanie może stać się doświadczeniem na miarę nowoczesnego, zaawansowanego technologicznie świata. Inteligentne grille pojawiły się już jakiś czas temu. Niektóre z nich przypominają roboty, które potrafią przygotować jedzenie według zapisanych preferencji właściciela. Dodatkowo potrafią się uczyć. 

 

Grill smart – przyszłość grillowania

Jeśli cenimy sobie wygodę, precyzję oraz bezpieczeństwo, inteligentne rozwiązania w zakresie grillowania są odpowiedzią na nasze potrzeby. Do tego, by się nim cieszyć potrzebny nam jest jedynie dostęp do Wi-Fi oraz odpowiednio dobrany do naszych potrzeb system typu smart. 

Ogromny komfort użytkownikowi daje system inteligentnego grillowania Weber Connect. Ten system może sprawić, że nawet osoby, które nie mają czasu zajmować się gotowaniem, będą mogły pozwolić sobie na pyszne dania z grilla. To dlatego, że odmienia on każdy grill w urządzenie inteligentne.

 Zintegrowany system Weber Connect pozwala nam zapomnieć o konieczności pilnowania temperatury grilla oraz przyrządzanych potraw. Umożliwi nam to sonda do pomiaru temperatury. Wystarczy, że np. w przyrządzane mięso wbijemy sondę, która da nam znać o ewentualnej konieczności interwencji. Dodatkowo ten inteligentny asystent podpowiada nam, w jaki sposób należy podejmować kolejne kroki, choćby jak skonfigurować sprzęt. Sprawia to, że jego obsługa staje się bardzo prosta i intuicyjna. Dzięki systemowi Weber Connect każdy z nas może stać się mistrzem grillowania, nawet jeśli w gotowaniu dotychczas nie szło nam najlepiej. 

 

Inteligentny asystent grillowania

Urządzenie Weber Connect Smart Grilling Hub jest inteligentnym asystentem grillowania. Można połączyć je ze swoim smartfonem i za jego pomocą sterować grillem. Asystent informuje nas o tym, że danie jest już gotowe, więc w czasie, gdy się grilluje, możemy spokojnie rozmawiać, pić kawę czy nawet pracować. Urządzenie powiadamia również o potrzebie odwrócenia na drugą stronę grillowanej potrawy np. mięsa, oblicza czas potrzebny na przyrządzenie dania, co ułatwia nam rozplanowanie swoich zajęć, daje też sygnał, ile czasu pozostało do zakończenia obróbki jedzenia. Dodatkowo Weber Connect Smart Grilling Hub daje właścicielowi możliwość ustawienia stopnia wysmażenia np. steku – wystarczy wybrać, czy chcemy krwisty, średnio czy mocno wysmażony. Urządzenie jest kompatybilne z każdym grillem marki Weber, więc stanowi bardzo wygodne rozwiązanie, które można wdrożyć w dowolnym momencie. 

 

Jeśli zafascynowały Cię możliwości grilli smart i chcesz odkrywać najnowsze rozwiązania technologiczne w świecie BBQ lub zdobyć świetne przepisy, zapisz sie do newslettera na stronie weber.com

 

Udostępnij!

Sprawdź również
7 lipca 2017|Kulinaria

Moje nowe miejsce pracy!

Tak jak obiecałem pokażę Wam jak zmieniła się moja stara kuchnia. Zawsze chciałem mieć jasną, przestronną kuchnie, taką w której wszystko się zmieści i nie będę musiał upychać ekspresu w szufladzie czy wyciskarki do soku w przedpokoju, a gdyby była jeszcze wyspa to już spełnienie marzeń.

Przejdź do wpisu
19 listopada 2016|Kulinaria

Gotuj, by lepiej żyć

Gotuj, by lepiej żyć Nie ma prostszego sposobu na poprawienie standardów swojego życia niż nauka gotowania.   Moja mama często …

Przejdź do wpisu
Weber - recenzja grilla
3 czerwca 2022|Testy/Recenzje

Weber Genesis – Grill nowej generacji

Weber Genesis II to prosty i intuicyjny grill gazowy, który na dobre zmieni wasze postrzeganie grillowania. A gdy już opanujecie …

Przejdź do wpisu